europejska jakość

Gdy tania azjatycka odzież o przeciętnej jakości i nudnym wzornictwie zaczęła zalewać europejski rynek, właściciele rodzinnej firmy z Barcelony postanowili pójść pod prąd i stworzyć markę dla mężczyzn z nowoczesnymi tkaninami, innowacyjnymi systemami, wygodnymi krojami oraz najmodniejszą kolorystyką. Tak w 2006 roku narodziło się ES Collection.

Już pierwszy projekt - kąpielówki męskie z wkładką PACK UP - był na tyle innowacyjny, że do dnia dzisiejszego są one flagowym produktem i bestsellerem marek ES Collection i Addicted. Silna rola działu badań i rozwoju jest motorem napędowym firmy. Bielizna męska z push up, bielizna męska z wkładkami powiększającymi PACK UP czy spodenki kąpielowe z push up wyróżniają marki ES Collection i Addicted spośród konkurencji na całym świecie.

zaprojektowane i wyprodukowane w Barcelonie Badanie + Rozwój społeczna odpowiedzialność i ochrona środowiska

Polityką firmy jest wysoka jakość produktów oraz społeczna odpowiedzialność. Od samego początku po dzień dzisiejszy wszystkie modele są projektowane w Barcelonie przez Carmen MonforteEduardo Suñera. Wykorzystują oni do tego wyłącznie europejskie tkaniny. Następnie gotowe projekty trafiają do hiszpańskich szwaczek zatrudnionych w siedzibie firmy oraz w kilkunastu katalońskich rodzinnych szwalniach. Dzięki lokalnemu charakterowi cały proces - od projektu do sprzedaży - jest na bieżąco kontrolowany.

Dla pełnej satysfakcji Klienta oraz zachowania przejrzystości co do oryginalności wszystkie produkty ES Collection i Addicted są sprzedawane wyłącznie w sklepach firmowych oraz u autoryzowanych dystrybutorów. Producent stosuje zamknięty łańcuch dostaw producent-sklep, bez udziału hurtowni i innych pośredników. Sprzedaż na portalach aukcyjnych, serwisach ogłoszeniowych jest ściśle zakazana. Jeżeli spotkasz się z produktami ES Collection i Addicted na takich stronach to od razu masz pewność, że są to azjatyckie podróbki. KOMUNIKAT PRODUCENTA

W Polsce jedyny autoryzowany sklep firmowy ES Collection & Addicted znajduje się w Warszawie na ul. Browarnej 4. Możesz nas zweryfikować na LIŚCIE SKLEPÓW FIRMOWYCH
 

ostrzeżenie przed podróbkami nie akceptuj imitacji! powiedz NIE pracy dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium