UWAGA NA PODRÓBKI!

ESC sp. z o.o. (ES Collection Poland, Masculo.pl) jest jedynym oficjalnym przedstawicielem oraz wyłącznym dystrybutorem marek ES Collection i Addicted na terenie Polski. Sprzedaż produktów, promocja oraz wykorzystywanie nazwy, loga, zdjęć lub materiałów promocyjnych ES Collection i Addicted na terenie Polski bez pisemnej zgody ESC sp. z o.o. są zabronione.

Produkty ES Collection i Addicted produkowane są tylko w Hiszpanii i Portugalii, a następnie sprzedawane są wyłącznie we własnej sieci sklepów firmowych - aktualna lista na stronie escollection.es. Sprzedaż przez inne podmioty oraz w innych miejscach, w tym na serwisach aukcyjnych, jest ściśle zakazana. Dotyczy to również starych kolekcji, które są sprzedawane tylko we własnych outletach firmowych ES Collection Best Deals. W ten sposób możesz od razu rozpoznać, że wszystkie produkty oferowane na serwisach aukcyjnych to bardzo niskiej jakości podróbki z Chin.

Wszyscy sprzedawcy z serwisów aukcyjnych (w tym Allegro) oferujący rzekomo produkty ES Collection i Addicted Barcelona to oszuści nie mający dostępu do oryginałów! 

Uwaga również na nieautoryzowanych sprzedawców oferujących odzież Addicted i ES Collection "z drugiej ręki" po zawyżonych cenach!

Oświadczenie producenta oraz czarna lista stron na których znajdują się wyłącznie podróbki: http://escollection.es/en/content/7-counterfeit

 

Oświadczenie Denier S.L. dotyczące podróbek.

 

Historia firmy

Denier S.L. - firma będąca właścicielem marek ES Collection i Addicted powstała w 1958 roku w Poblenou. W 2006 roku syn założyciela chodząc po plaży w Barcelonie zauważył, że mężczyźni noszą podobne, nudne i często przeciętnej jakości stroje kąpielowe i sportowe. Postanowił to szybko zmienić tworząc markę ES Collection z nowoczesnym wzornictwem i materiałami wysokiej jakości.

Pierwszym sukcesem były kąpielówki z wkładką PACK-UP, które do chwili obecnej są flagowym produktem ES Collection.

Obecnie 85% produkcji trafia na eksport do ponad 50 krajów na całym świecie. ES Collection posiada już ponad 30 sklepów firmowych, w tym w Warszawie. O sukcesie firmy napisał w październiku 2013 r. największy hiszpański dziennik "El País". Produkty ES Collection oraz Addicted projektowane są w siedzibie w Barcelonie.

W przeciwieństwie do popularnych "sieciówek", cały asortyment wytwarzany jest w Europie - marka ES Collection w 12 szwalniach w Barcelonie i okolicach, a Addicted w Portugalii. ES Collection to gwarancja najwyższej jakości materiałów, wykonania oraz bezpieczeństwa produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl