do -15% z kuponem rabatowym: BOY

Wersje językowe
Program lojalnościowy

Regulamin Programu lojalnościowego w sklepie internetowym Masculo.pl

 1. Organizatorem programu lojalnościowego (zwanego dalej "Programem") jest ESC sp. z o.o., ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa; NIP 5252594183, REGON 147368370, KRS 0000518470 (zwany dalej "Organizatorem").
 2. Program polega na zdobywaniu punktów, dokonanych przez zarejestrowanych i zalogowanych Klientów, w sklepie internetowym Masculo.pl (zwanym dalej "Sklepem") należącym do Organizatora, które po zsumowaniu aktywują stały rabat na wszystkie kolejne zakupy.
 3. W celu przystąpienia do programu Klient musi dokonać rejestracji konta lub dokonać zakupu z opcją jednoczesnej rejestracji konta, a następnie potwierdzić rejestrację. Adres e-mail podany podczas rejestracji będzie wykorzystywany w celu przesyłania informacji marketingowych przez Organizatora.
 4. W celu udziału w Programie Klient musi dokonać zakupu będąc zalogowanym do swojego konta. Jeżeli Klient dokona tzw. zakupu jednorazowego, tj. bez zalogowania się lub bez jednoczesnej rejestracji konta, nie otrzyma on punktów. Nie ma również możliwości dopisania punktów za taki zakup przez Organizatora.
 5. Za każde 1 zł wydane na produkty Klient otrzymuje 1 punkt.
  Po zdobyciu 500 punktów do konta Klienta zostanie automatycznie przypisany stały dodatkowy 5% rabat na produkty, ważny podczas wszystkich kolejnych zakupów. (od 8.08.2017)
  Po zdobyciu 1000 punktów do konta Klienta zostanie automatycznie przypisany stały dodatkowy 10% rabat na produkty, ważny podczas wszystkich kolejnych zakupów.
 6. Koszty dostawy i płatności nie wliczają się do programu.
 7. Punkty są przypisywane do konta dopiero z chwilą zrealizowania (wysyłki) zamówienia.
 8. W przypadku zwrotu produktu jest on usuwany z zamówienia, a stan konta punktowego automatycznie zmniejszany o jego wartość.
 9. Nie ma możliwości przeniesienia punktów na inne konto.
 10. Klient ma w każdej chwili prawo do usunięcia swoich danych z bazy Organizatora poprzez usunięcie swojego konta.
 11. Zakupy dokonane w sklepach stacjonarnych Organizatora nie biorą udziału w Programie.
 12. Program rozpoczyna się z dniem 1 lutego 2016 roku. Zakupy dokonane przed tym terminem nie biorą udziału w Programie.
 13. Organizator ma prawo do zakończenia programu w dowolnym momencie, informując o tym Klientów, poprzez adresy e-mail podane w formularzach zgłoszeniowych, z co najmniej 90-dniowym wyprzedzeniem. Klienci mogą zdobywać punkty i korzystać ze zdobytego Rabatu do ostatniego dnia trwania Programu.

 

KOMUNIKAT
W związku z zakończeniem programu lojalnościowego w sklepie stacjonarnym w Warszawie, jeżeli posiadasz papierową Kartę Stałego Klienta - skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY lub telefonicznie 694-000-009.
Otrzymasz 1000 punktów, czyli 10% stałego rabatu, w sklepie internetowym Masculo.pl. Rabat ten będzie dodatkowo łączył się z kuponami rabatowymi.
Potrzebujesz jedynie zrobić zdjęcie papierowej karty, zarejestrować się na Masculo.pl (jeśli jeszcze nie masz konta) i skontaktować się z nami. 

Archiwalny regulamin Karty Stałego Klienta w stacjonarnych sklepach firmowych ES Collection w Polsce

 1. Organizatorem programu lojalnościowego (zwanego dalej "Programem") jest ESC sp. z o.o., ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa; NIP 5252594183, REGON 147368370, KRS 0000518470 (zwany dalej "Organizatorem").
 2. Program polega na wydawaniu Kart Stałego Klienta (zwanych dalej "Kartami") oraz Naklejek za zakupy dokonanych w sklepach stacjonarnych (zwanych dalej "Sklepami") należących do Organizatora, za które Klient zdobywa Rabaty na kolejne zakupy.
 3. W celu przystąpienia do programu Klient musi dokonać dowolnego zakupu w Sklepie oraz wypełnić i oddać sprzedawcy formularz zgłoszenia. Klient ma obowiązek podać w formularzu: imię lub pseudonim oraz aktualny adres e-mail i/lub numer telefonu komórkowego, które będą wykorzystywane w celu przesyłania informacji marketingowych przez Organizatora.
 4. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza sprzedawca wydaje Klientowi Kartę oraz Naklejkę/-i według wartości paragonu. Naklejki wydawane są tylko z chwilą dokonaniu zakupu, za każdy paragon osobno. Organizator nie wydaje Naklejek w terminie późniejszym.
 5. Przy pierwszym i każdym kolejnym zakupie, za każde pełne 50,00 złotych wydane na jednym paragonie Klient otrzymuje 1 Naklejkę.
  Przykład: 40,00 zł = brak Naklejki; 99 zł = 1 Naklejka itd.
  Przykład: 2 osobne paragony na 40 zł i 70 zł = 1 Naklejka (tylko za drugi paragon). 
 6. Klient ma obowiązek przyklejać zdobyte Naklejki na Karcie w kolejności wolnych pól, poziomo, licząc od pola w lewym górnym rogu, a kończąc na polu w prawym dolnym rogu Karty.
 7. Po zdobyciu odpowiednio 5, 10, 15 i 20 Naklejek Klient otrzymuje następujące Rabaty, z których może skorzystać po okazaniu Karty przy kolejnych zakupach:
  - 5 Naklejek = 20% rabatu na długie spodnie i jeansy, bluzy i kurtki oraz T-Shirty;
  - 10 Naklejek = 5% rabatu na wszystkie produkty;
  - 15 Naklejek = 20% rabatu na perfumy i wody toaletowe;
  - 20 Naklejek = 10% rabatu na wszystkie produkty.
 8. Rabaty dotyczą wszystkich produktów dostępnych w danej chwili w Sklepie, również już przecenionych.
 9. Klient może wykorzystać zdobyte Rabaty w dowolnej kolejności i w dowolnym Sklepie.
 10. Rabaty nie sumują się. Jeżeli Klientowi przysługuje kilka Rabatów, może on podczas jednego zakupu wybrać najkorzystniejszy dla siebie dla każdego produktu osobno.
 11. Pierwsze trzy Rabaty są jednorazowe. Z chwilą wykorzystania Rabatu sprzedawca oznacza to trwale na Karcie. 
 12. Aktualna lista sklepów znajduje się na stronie internetowej Organizatora. Zmiana ilości sklepów, ich adresów czy godzin otwarcia nie wpływa na zasady funkcjonowania Programu. Klient nie może żądać dodatkowych praw z tego tytułu.
 13. Klient ma w każdej chwili prawo do zażądania usunięcia swoich danych z bazy Organizatora.
 14. Karty wydawane są na okaziciela. Organizator nie wydaje duplikatów Kart i Naklejek.
 15. Zakupy dokonane w sklepie internetowym Organizatora nie biorą udziału w Programie.
 16. Program rozpoczyna się z dniem 1 lutego 2016 roku.
 17. Organizator ma prawo do zakończenia programu w dowolnym momencie, informując o tym Klientów, poprzez adresy e-mail i numery telefonów komórkowych podane w formularzach zgłoszeniowych, z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem. Klienci mają prawo do korzystania z przyznanych Rabat do ostatniego dnia trwania Programu.

Wzór Karty Stałego Klienta

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium