Karty Podarunkowe

Regulamin Kart Podarunkowych:

 1. Wydawcą Karty Podarunkowej jest właściciel sklepu firmowego ES Collection & Addicted w Warszawie oraz sklepu internetowego Masculo.pl - ESC sp. z o.o., Leszczyńska 12, 00-339 Warszawa, NIP 5252594183, REGON 147368370, KRS 0000518470.
 2. Wartość Karty Podarunkowej wynosi 100 zł brutto.
 3. Kartę Podarunkową w postaci plastikowej karty nabywca otrzymuje wraz z papierowym "Potwierdzeniem wydania karty podarunkowej" jako dowód dokonania bezzwrotnej przedpłaty 100 zł na poczet przyszłych zakupów w sklepie firmowym ES Collection & Addicted w Warszawie.
 4. Karta Podarunkowa wydawana jest na okaziciela i nie podlega wymianie ani zwrotowi przedpłaty w przypadku jej zagubienia lub zniszczenia. W przypadku uszkodzenia elementów potwierdzających jej autentyczność (np. hologram) traci ona ważność i nie podlega wymianie ani zwrotowi przedpłaty.
 5. Kartę Podarunkową można wykorzystać jednorazowo na zakup towarów, wyłącznie w sklepie firmowym ES Collection & Addicted w Warszawie przy ulicy Browarnej 4. Karty Podarunkowej nie można wykorzystać w sklepie internetowym.
 6. W celu wykorzystania przedpłaty okaziciel Karty Podarunkowej podczas zakupu towarów oddaje sprzedawcy nieuszkodzoną plastikową Kartę Podarunkową, jako formę płatności, co pomniejsza pozostałą kwotę do zapłaty o 100 zł brutto. Wartość towarów ani suma paragonu nie ulegają zmianie.
 7. W przypadku zapłaty Kartą Podarunkową za towary o wartości mniejszej niż 100 zł różnica nie podlega zwrotowi ani wymianie na inną kartę podarunkową lub rabatową.
 8. Karta Podarunkowa nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inną kartę podarunkową lub rabatową.
 9. W przypadku zwrotu towaru/-ów o wartości równej lub większej niż 100 zł opłaconych w całości lub częściowo Kartą Podarunkową, Klient otrzymuje zwrot 100 zł w postaci nowej Karty Podarunkowej, a resztę kwoty zwrotu na rachunek karty płatniczej lub gotówką, zgodnie z formą zapłaty za towar. W przypadku zwrotu towaru/-ów o wartości mniejszej niż 100 zł opłaconych Kartą Podarunkową, Klient otrzymuje zwrot gotówką w wysokości wartości zwróconego towaru.
 10. Karta Podarunkowa jest ważna do 31.12.2019 r.
 11. W przypadku zmiany adresu sklepu firmowego w Warszawie na inny na terenie miasta st. Warszawy Karta Podarunkowa zachowuje ważność i nie podlega wymianie ani zwrotowi przedpłaty. W przypadku likwidacji sklepu firmowego ES Collection & Addicted w Warszawie nabywca ma prawo do zwrotu przedpłaty w zamian za zwrot nieuszkodzonej karty w terminie nie późniejszym niż 31.12.2019 r.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium