Addicted Cotton thong AD986 C-28 beige
Regular price:
product unavailable
add to wish list
Description
Sey and low cut thong made of finest cotton. Molded technology in the front to avoid stitches. Addicted silicon label on the left front side. New and soft colors which you will love them. Your sexiest & most comfortable option.
Technical data
| Colors used | beige |
| Fabric | 95% cotton, 5% elastane |
| Country of origin | Spain - Barcelona |
| size XS | 65-70 cm ( body circumference at the height of the product waist) |
| size S | 70-75 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size M | 75-80 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size L | 80-85 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XL | 85-90 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXL | 90-95 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXXL | 95-100 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
Zapłać za 30 dni z PayPo 