Addicted 3 Pack Combi Mesh Brief AD845
Regular price:
249,00 zł
product unavailable
add to wish list
Description
A trio of Addicted men's briefs, each piece in a different colour - as pictured. Back and sides made of cotton, mesh panels on the front sides. Large comfortable pocket, without push-up system. Addicted men's underwear is designed and manufactured in Barcelona.
Technical data
| Colors used | black, white | red, white | navy blue, white |
| Fabric | 80% cotton, 10% polyester, 10% elastane |
| Country of origin | Spain - Barcelona |
| size XS | 65-70 cm ( body circumference at the height of the product waist) |
| size S | 70-75 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size M | 75-80 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size L | 80-85 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XL | 85-90 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXL | 90-95 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXXL | 95-100 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
Zapłać za 30 dni z PayPo 