PUMP Jock in shape of brief Velocity Jock 15066
Regular price:
product unavailable
add to wish list
Description
Jockstrap PUMP! from the E-Racer collection in the shape of briefs. Pocket made of two layers of fabric. Sides made of white mesh under which a background of white fabric is placed. Back elastics in red.
PUMP Underwear features modern design and high quality workmanship.
Technical data
| Colors used | niebieski, biały, czerwony, musztardowy |
| Fabric | 81% cotton, 13% nylon, 6% Lycra |
| Country of origin | Canada | Colombia |
| size XS | 65-70 cm ( body circumference at the height of the product waist) |
| size S | 70-75 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size M | 75-80 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size L | 80-85 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XL | 85-90 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXL | 90-95 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXXL | 95-100 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
Zapłać za 30 dni z PayPo 