PUMP Jock in shape of brief Circuit Jock 15065
Regular price:
product unavailable
add to wish list
Description
Jockstrap PUMP! from the E-Racer collection in the shape of briefs. Pocket made of two layers of fabric. Sides made of black mesh under which a black fabric background is placed. Back elastics black.
PUMP Underwear is characterised by modern design and high quality workmanship.
PUMP men's underwear is designed in Montreal, Canada and manufactured in Colombia.
Technical data
| Colors used | black, red, white |
| Fabric | 81% bawełna, 13% nylon, 6% Lycra |
| Country of origin | Canada | Colombia |
| size XS | 65-70 cm ( body circumference at the height of the product waist) |
| size S | 70-75 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size M | 75-80 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size L | 80-85 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XL | 85-90 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXL | 90-95 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXXL | 95-100 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
Zapłać za 30 dni z PayPo 