Addicted Sailor Tank Top AD588 C-09 navy
Regular price:
138,00 zł
product unavailable
add to wish list
Description
Addicted men's tank top in navy blue and white stripes. Made of thin and stretchy material. Sexy slim fit close to the body. AD logo embroidered on back. The Addicted T-shirt was designed and manufactured in Barcelona.
Technical data
| Colors used | navy, white |
| Fabric | 50% viscose, 50% polyester |
| Country of origin | Spain - Barcelona |
| size XS | 84-89 cm |
| size S | 89-94 cm |
| size M | 94-99 cm |
| size L | 99-104 cm |
| size XL | 104-109 cm |
| size XXL | 109-114 cm |
| size XXXL | 114-119 cm |
Zapłać za 30 dni z PayPo 