PUMP Recharge Jock 15058
Regular price:
product unavailable
add to wish list
Description
Jock strap PUMP! from the SPORTBOY collection. Front pocket made of two layers, in a comfortable anatomical shape. Cotton fabric ensures breathability. Back elastic band with a width of 2.5 cm.
PUMP Underwear is characterised by modern design and high quality workmanship.
PUMP men's underwear is designed in Montreal, Canada and manufactured in Colombia.
Technical data
| Colors used | black, green, white |
| Fabric | 81% bawełna, 13% nylon, 6% Lycra |
| Country of origin | Canada | Colombia |
| size XS | 65-70 cm ( body circumference at the height of the product waist) |
| size S | 70-75 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size M | 75-80 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size L | 80-85 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XL | 85-90 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXL | 90-95 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
| size XXXL | 95-100 cm (body circumference at the height of the product waist ) |
Zapłać za 30 dni z PayPo 