Wymiana lub zwrot

Formularz odstąpienia od umowy
POBIERZ FORMULARZ 

WYMIANA 

Konsument ma prawo do wymiany produktu w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane (bez numeru VAT). Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki (np. do pracy) niż dane zamawiającego jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

Wymiana produktu przez nabywców nie będących konsumentami (którzy podali numer NIP/EU VAT do wystawienia faktury VAT) nie jest możliwa.

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o chęci wymiany, dołączając podpisane oświadczenie do odsyłanego produktu lub przed odesłaniem produktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres biura obsługi:

UWAGA! Nowy adres od 7 stycznia 2020 r.
ESC sp. z o.o.
Łąkowa 7D
90-562 Łódź

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

Przesyłka może być wysłana Pocztą Polską, InPost (polecamy inpost.pl/SzybkieNadania - opcja Paczkomat/POP→Dom) lub dowolnym kurierem.

Pierwsza wymiana jest darmowa na terenie Polski - konsument nie ponosi kosztów wysyłki ze sklepu.

W przypadku konieczności wysyłki poza Polskę, oraz w przypadku drugiej lub kolejnej wymiany, obowiązuje opłata zgodna z cennikiem dostaw.

Warunkiem realizacji wymiany jest dostępność produktu w magazynie w chwili otrzymania zwrotu.

Sklep stacjonarny w Warszawie NIE OBSŁUGUJE wymiany z zamówień internetowych.

 


 

ZWROT

Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez konieczności podania przyczyny, w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane (bez numeru VAT). Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki niż dane zamawiającego (np. adres do pracy) jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

Zwrot produktu przez nabywców nie będących konsumentami (którzy podali numer NIP/EU VAT do wystawienia faktury VAT) nie jest możliwy.

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 30 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o zwrocie, dołączając podpisane oświadczenie do odsyłanego produktu lub przed odesłaniem produktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres biura obsługi:

UWAGA! Nowy adres od 7 stycznia 2020 r.
ESC sp. z o.o.
Łąkowa 7D
90-562 Łódź

Koszt zwrotu towaru ponosi Klient. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Przesyłka może być wysłana Pocztą Polską, InPost (polecamy inpost.pl/SzybkieNadania - opcja Paczkomat/POP→Dom) lub dowolnym kurierem.

Sklep zwraca Konsumentowi pełną wartość towaru (z wyłączeniem ewentualnego odszkodowania za zmniejszenie wartości, o którym mowa na dole) oraz poniesiony koszt dostarczenia towaru od sklepu do Konsumenta, w kwocie najtańszego sposobu dostawy dostępnego w ofercie sklepu w dniu złożenia zamówienia.

Zwrot płatności następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, chyba że do tego czasu sklep nie otrzymał zwracanego towaru lub dowodu jego nadania.

Zwrot następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, chyba że Klient żąda innego sposobu zwrotu. W przypadku, gdy z innym sposobem zwrotu ceny wiążą się dodatkowe koszty, koszty te ponosi Klient.

W przypadku płatności ceny za pobraniem, zwrot dokonywany jest na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. W przypadku wyboru innej formy zwrotu ceny koszty zwrotu ponosi Klient.

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.

Sklepy stacjonarny w Warszawie NIE OBSŁUGUJE zwrotów zamówień internetowych.

 


 

Uwaga:

Konsument po otrzymaniu towaru może sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy oraz funkcjonowanie - ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym.

Konsument ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą, np. odcięcie tekturowej metki producenta, która nie utrudniała przymierzenia towaru.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium