system PUSH UP i U-Shape

Męska bielizna PUSH UP posiada specjalną kieszeń, znajdującą się z przodu od wewnętrznej strony slipów powiększających i bokserek powiększających, w której mężczyzna umieszcza swoje atrybuty. Kieszeń PUSH UP podnosi i wypina je do przodu, co optycznie stwarza wrażenie powiększenia.

Bielizna powiększająca dla mężczyzn jest idealna dla każdego faceta, który pragnie sprawić lepsze wrażenie na drugiej osobie.

W ofercie hiszpańskich marek ES Collection i Addicted znajdziemy zarówno slipy push up, bokserki push up, jak i jockstrapy push up.

 

Czym różni się bielizna PUSH UP od bielizny z wkładkami PACK UP with PUSH UP?
Męska bielizna PUSH UP podnosi i wypina do przodu to co mężczyzna posiada, natomiast bielizna z wkładkami dodaje kilka dodatkowych centymetrów.

 

męska bielizna push up

męska bielizna push up męska bielizna powiększająca

 

 

Producent ES Collection i Addicted oferuje również męskie spodenki kąpielowe push up i bermudy kąpielowe push up z własnym systemem nazwanym U-Shape. W praktyce są to dodatkowe siateczkowe slipy wszyte wewnątrz szortów kąpielowych, które w przeciwieństwie do produktów innych firm, posiadają z przodu kieszeń push up znaną z bielizny powiększającej. Dzięki temu nawet w luźnych spodenkach kąpielowych mężczyzna może robić wrażenie na innych.

męskie spodenki kąpielowe push up

męskie spodenki kąpielowe push up męskie spodenki powiększające

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium