wkładka PACK UP, wkładka PACK UP z PUSH UP oraz wkładki BACK UP

Męskie kąpielówki hiszpańskich marek ES Collection i Addicted posiadają opatentowaną wkładkę PACK UP. Specjalnie wyprofilowana wkładka PACK UP wykonana jest z wodoodpornego materiału. Jest ona umieszczona z przodu męskich slipów kąpielowych i męskich bokserek kąpielowych od wewnętrznej strony, w specjalnie zaprojektowanej dla niej kieszeni.

Wkładka PACK UP profiluje przód kąpielówek, dzięki czemu zawsze wygląda on identycznie i perfekcyjnie, niezależnie jak facet jest "wyposażony". Ponadto wkładka osłania "efekt zimnej wody" oraz zapobiega kurczeniu się i przyklejaniu mokrego materiału do męskich atrybutów. Jeżeli mężczyzna nie chce wsparcia to wkładkę może w każdej chwili bez problemu wyjąć.

Wkładka PACK UP spełni jednak swoje zadania tylko w odpowiednio zaprojektowanych dla niej kąpielówkach, do których została bezpłatnie dołączona.

kąpielówki męskie z wkładką PACK UP

 

Oprócz kąpielówek ES Collection i Addicted oferują również męską bieliznę powiększającą z wkładkami PACK UP with PUSH oraz wkładkami BACK UP.

Wkładki PACK UP with PUSH UP są znacznie grubsze niż wkładki do kąpielówek. W środku mają wszytą gąbkę, która doda męskim atrybutom kilka centymetrów z przodu. Jednak tych wkładek nie można używać w kąpielówkach ponieważ natychmiast nasiąkną wodą.

męska bielizna z wkładkami

 

Wybrane modele bielizny powiększającej dla mężczyzn - z serii WonderBrief - oprócz przedniej wkładki posiadają dodatkowo dwie tylne wkładki BACK UP, które powiększają optycznie pośladki. W obcisłych jeansach, założonych na takie slipy powiększające, każdy mężczyzna będzie ściągał na siebie pożądający wzrok.

męska bielizna powiększająca pośladki

 

Czym różni się bielizna PUSH UP od bielizny z wkładkami PACK UP with PUSH UP?
Męska bielizna PUSH UP tylko podnosi i wypina do przodu to co mężczyzna posiada, natomiast bielizna z wkładkami dodaje kilka dodatkowych centymetrów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium